Oskar "Oki" Kamiński - wiek, kariera, styl

Oskar Kamiński jest popularnym młodym raperem. Jest to młody człowiek z dużym doświadczeniem. Zachęcamy do przeczytania tego artykułu, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym człowieku. Więcej na: https://spokeo.pl/

Oskar "Oki" Kamiński: wiek

Oskar Kamiński, znany w środowisku hip-hopowym raper, pochodzi z Lubina. Urodził się w 1998 roku. To sprawia, że ma dopiero 23 lata. Oskar ma dopiero 23 lata, ale ma już spore doświadczenie. Oznacza to, że mógł szybko rozpocząć swoją przygodę z rapem. Oskar ma duże grono zwolenników, a wiele utworów zostało obejrzanych w sieci miliony razy.

Oskar "Oki" Kamiński: kariera

Oki wydał swoje pierwsze single w 2013 roku. Piosenki te można znaleźć na @47movement, kanale YouTube Okiego i jego zespołu. W 2014 roku Oskar i Mongoł wydali wspólnie dyskografię. Rok później Oskar wydał dyskografię we współpracy z Mongołem - "Microphone Killah Mixtape". W tym samym roku ukazał się solowy album Oskara - "C.R.E.A.M Mixtape". Zobacz wiecej: OKI

Kamiński zyskał dużą popularność w 2018 roku. W marcu 2018 roku wydał płytę "Oki & Nearr". W marcu wydał album "Oki & Nearr". Kilka miesięcy później wydał kolejne utwory, "Żółty Humor", oraz "Żółty Vestax". Utwór "Whoop" był jego highlightem 2018 roku. Jeszcze większą publiczność zyskał w 2019 roku wraz z wydaniem "47universe"

hip hop

Okami był oficjalnym supportem grupy "PRO8L3M" i Wojtka Sokoła podczas ich koncertów. Współpracował z Pezetem, a także został wybrany do grona "Młodych Wilków".
Przypominamy, że trwają "Młode Wilki", czyli inicjatywa promująca młode talenty na polskiej scenie. Jej organizatorem jest "Popkiller.pl".

Jego pierwszy legalny album, "47playground", ukazał się w ubiegłym roku.

Oskar "Oki" Kamiński": styl

Wiele osób uważa, że szybkość nawijania Okami'ego jest głównym wyznacznikiem jego umiejętności. Oskar jest dumny nie tylko ze swojej szybkości, ale także z kompozycji i płynności swoich wersów. Oskar jest również chwalony za umiejętność mieszania stylów.

Którzy raperzy mieli wpływ na jego muzykę? O swoich wpływach wypowiedział się w wywiadzie z "Newonce"

"Wątpię, żeby jakikolwiek raper miał na nią wpływ. Mój sposób nawijania został zainspirowany przez wybory bitów. Flow może być modyfikowane przy użyciu klasycznych podkładów w tempie 90 BPM. Aby nie brzmieć cliche, zacząłem używać trapowych bitów w sposób, który był unikalny. Nie inspirowałem się żadnym raperem.

Więcej na: https://spokeo.pl/plotki/

Autor

Butik "My lovely bag"

Jako założyciele butiku wierzymy, że damska torebka to jedna z najważnejszych przedmiotów kobiety -współtworzy stylizacje -organizuje -zawiera niezbędny pakunek kobiety. Kochamy torebki!

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zapraszamy do przeczytania naszych artykułów, w których znajdziesz porady dotyczące torebki dopasowanej do Twoich potrzeb, a także doboru do niej odpowiedniej odzieży i butów. 

Partnerem serwisu jest http://szafencja.pl